Zvedni ten svůj „tlustý zadek“ a začni ho milovat!

To, že se nelíbí Tobě, neznamená, že se nelíbí nikomu a že ho každý řeší. Nejvíce ho řešíš jen Ty. A připadá Ti třikrát tak velký, než ve skutečnosti je.

Když jsem byla ve věku teen, připadala jsem si vždy oplácaná. Když se dnes podívám na fotky, říkám si, že jsem byla docela štíhlá. A pamatuji si, jak mi jedna holčina, které jsem já záviděla její štíhlou postavu, řekla, že by ona chtěla mít postavu jako já. To jsem se musela smát.

A měla jsem křivé zuby, ale opravdu hodně. A přesto, podle mojí mamky a kamarádky, na mě chlapi letěli. No, nevím, já si to nějak neuvědomuji. Možná pro to, že jsem měla 3 vážné dlouhé vztahy, tak mě jiní chlapi nezajímali. A ani jednou nepadla zmínka ohledně mých zubů. To jen mě vadily. Oni mě milovali, jaká jsem byla.

Obzvláště ten první se do mě nemohl zamilovat, že bych se mu líbila. Viděl mě po prvé v bazénu. Nenamalovaná, mokré vlasy. A po druhé na diskotéce, kde jsem byla opilá. Spíš ožralá, protože jsem zapíjela žal. Nechtěl mě kluk, kterého jsem chtěla já. Takže se 3 promile, ubulená, zvracela jsem a bylo mi neskutečně špatně. Odvezl mě domů, aby se mi něco nestalo. A byli jsme spolu 5 let.

Dnes už mám zuby rovné. Protože bývalý přítel hodně řešil, co si řeknou jiní lidé, až moje zuby uvidí. A když patřím k němu, tak samozřejmě, co si pomyslí i o něm. Na jeho přání jsem nosila rovnátka. Určitě mi to pomohlo zvednout sebevědomí, ale ve srovnání zubů zvýšení sebevědomí určitě není. Zvednutí sebevědomí je uvnitř nás. V naší hlavě, v našem srdci.

Nelíbíš se sama sobě na fotkách? Věř, že ostatní Tě vidí úplně jinak. Já focení nesnášela, a tak mi osud do života poslal 3 fotografy. A než se ksichtit a pak opravdu na těch fotkách vypadat jak blb, začala jsem si to užívat a mít ráda. A dnes se sama sobě na fotkách líbím.  Ne vždy, ale víceméně ano.

Podívej se na Terezu Maxovou, Vanessu Paradise. Tereza nemá malý krásný nosánek a přesto je top modelkou. Vanessa se neusmívá dokonalým úsměvem a má statisíce fanoušků. A co Jennifer Lopez a její zadeček pojištěný na miliony dolarů!

Ještě si myslíš, že tak moc záleží na vzhledu?!

Dokonalost neexistuje. Dokonalost je utopie. Jsi jedinečná, jsi originál. Krása vychází zevnitř. Miluj se, buď šťastná, vyzařuj lásku a okouzlíš „celý“ svět.

Udělej ze svého komplexu přednost. Možná právě pro tento nedostatek se do Tebe někdo zamiluje, někoho zaujmeš. Protože Ty nerozhoduješ, co se bude druhým líbit 😉

Věř si.

Ještě nemáš svou dávku inspirace a motivace, která Tě povzbudí a nakopne každé ráno?

❤️Messenger nakopávač❤️ si vyzkoušej ZDE

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Více o ochraně osobních údajů

 • 30denní výzva Sebelásky

  Udělej krok, kterého NEBUDEŠ NIKDY LITOVAT! Už více jak 500 žen ho udělalo.❤️

 • ❤️Messenger nakopávač

  Chceš zvýšit své sebevědomí?
  Naučit se říkat ne?
  Nebrat si věci osobně?
  Řešit problémy bez stresu? 

  ❤️Messenger nakopávač❤️

  Celoroční ranní zprávy, protože motivaci je potřeba dodávat každý den!

  Vyzkoušej si na 7 DNÍ ZDARMA.

   

 • Taky si přečtěte: