Najdeš odvahu upřímně si odpovědět na jednoduchou otázku?!

Mám odejít ze vztahu? Ne, tato otázka to nebude.

Už je to nějaký pátek,  kdy jsem potkala pana „Božského“.

Božského pro mě.

Vím, že by s ním spousta žen měla problém a nemohla by s ním být.

Stejně tak jako já nemohla zůstat s mým bývalým. Já jsem já, ale postupem času se ze mně stával někdo jiný. Někdo podle jeho představ. Blbé bylo to, že ani on sám nevěděl,
co chce
. A ač jsem se snažila sebevíc, aby bylo doma vše tak, jak má být, nedokázala jsem číst jeho myšlenky a tudíž plnit jeho přání.

Ono, když nejste úplně pořádná (nemáte problém s tím, že je tričko přehozeno přes židli jeden den, dva, týden a sem tam přibude ještě něco navíc, je problém.

Když neumyjete nádobí hned po každém jídle … a ten druhý to vyžaduje, je problém. Když jste byla z domova zvyklá, že si odpolední svačinu vzal každý sám, protože hlad má každý někdy jindy, ale je vyžadována káva v 16 hodin a není, je problém.

Říkáte si blbiny.

Ano, jsou to blbiny, ale když se to dostane do stádia, kdy si vezmete něco na sebe, protože se vám to líbí nebo se v tom cítíte pohodlně, ale drahé polovičce ne, tak se raději převlečete. Aby zase nebyl humbuk, začíná to dost unavovat.
Když jste optimista a flegmatik, který vždy věří v to dobré a moc se nestresuje okolnostmi a ten druhý se v tom potřebuje šťourat a rozebírat ze všech stran, je to velký problém.

Nejsem typ člověka, který věci neřeší a okamžitě opouští loď. Jsem beran a nerada se vzdávám, ale když už se jednou definitivně rozhodnu, je to konečná.

Bylo mi 35 a měla jsem za sebou několik vztahů.

Mohla jsem být zklamaná, zlomená, ublížená. A mohla jsem nedat do dalšího vztahu 100%, abych se zase nespálila. Jenže to já neumím. A jsem za to vděčná.
Nechci prožívat lásku na půl.

Vím, bojíš se, že se třeba už nezamiluješ, že nepotkáš toho pravého, že… a že…

Neměj strach, vím, že i na Tebe čeká pan „Božský“.

Ale netvrdím, že to bude lehké. Jen to bude jiné a jinak budete problémy a překážky řešit. Bez výčitek, obviňování jeden druhého, házení chyby na druhého a stále s láskou v srdci. 
Můj pan „Božský“ mě bere takovou, jaká jsem. Kvůli čemu v bývalém vztahu byly hádky a bylo mi vyčítáno, to je na mě dnes milováno. Jaký paradox.Ale tak to prostě je.

Toto je vzkaz všem ženám ❤️

Neboj se odejít ze vztahu, který Tě bolí, kde se musíš přizpůsobovat (ne dělat kompromisy, domlouvat se, to je něco jiného), kde máš stažený žaludek a nepříjemný pocit.

Buď upřímná hlavně sama k sobě. Pokud slyšíš jen sliby, ale chová se stále stejně, nelži si, že se to změní. Pokud to trvá už nějakou dobu, tak nezmění.

Jaká je tedy Tvá upřímná odpověď?

Chceš takto žít dalších 10, 20 let?
Těšíš se z práce domů?

 

 

Potřebuješ povzbudit, nakopnout, ukázat kudy kam? Nevíš, která cesta je ta správná? Bojovat nebo už to všechno vzdát? Neznám Tvůj příběh a nemohu Ti říci A nebo B. Ale pomohu Ti každý den posunout se o kousek blíž Tvému rozhodnutí. ➡️ Klikni zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Více o ochraně osobních údajů

 • 30denní výzva Sebelásky

  Udělej krok, kterého NEBUDEŠ NIKDY LITOVAT! Už více jak 500 žen ho udělalo.❤️

 • ❤️Messenger nakopávač

  Chceš zvýšit své sebevědomí?
  Naučit se říkat ne?
  Nebrat si věci osobně?
  Řešit problémy bez stresu? 

  ❤️Messenger nakopávač❤️

  Celoroční ranní zprávy, protože motivaci je potřeba dodávat každý den!

  Vyzkoušej si na 7 DNÍ ZDARMA.

   

 • Taky si přečtěte: